м.Буча вул. Л.Качинського 3
067-214-80-10; 066-096-04-47
info@kdo.kiev.ua

ГРУПА ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ

[smartslider3 slider=8]

 

Основним завданням, яке вирішує група швидкого реагування (ГШР), є попередження незаконних дій, а також збереження майна і життя клієнтів і всіх членів сім’ї. Основним елементом, який відповідає за забезпечення комплексу заходів безпеки, є прибуття групи оперативників під час надходження тривожного сигналу.

При отриманні тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження, диспетчери оперативно відправляють інформацію оперативникам, які в лічені хвилини приїжджають на об’єкт. На місці виклику група швидко блокує виходи і оглядає периметр і сам об’єкт. При виявленні ознак злочинних дій співробітники  затримують зловмисників і передають їх в органи внутрішніх справ.

Екіпаж ГШР знаходиться в режимі цілодобового чергування. Співробітники мають табельну вогнепальну зброю, службовий автомобіль, спеціальні засоби захисту та двухканальную зв’язок з центром управління. Співробітники ГШР мають високий рівень фізичної підготовки і знають психологію людей, що дає їм можливість ефективно вирішувати проблеми при виникненні екстрених ситуацій.