В КОМПЛЕКСІ ПРОПОНУЮТЬСЯ :
 
— охорона приватних об’єктів: будинків, котеджів, прилягих територій;
— безпека юридичних осіб: охоронці в офісі, бізнес-центрі, на підприємстві, складі, виробництві, СТО та ін.;
— безпека на громадських заходах: виставки, презентації, концерти, спортивні змагання та ін.;
— охорона промислових об’єктів і приватних підприємств;
— банків, ломбардів та інших фінансових установ;
— офісів (в тому числі охорона бізнес-центрів і житлово-офісних або житлово-торговельних комплексів), МАФів, магазинів і бутиків;
— супермаркетів і складських приміщень;
 кафе, ресторанів, барів, клубів та інших закладів ресторанного бізнесу;
— супровід и охорона цінних вантажів.

Пультова охорона – комплекс заходів, спрямований на захист об’єктів від проникнення, нападу, пожежі і виробничих аварій (витік води, газу і т.д.) за допомогою технічних засобів охорони, з виїздом на місце події групи швидкого реагування.
Пультова охорона призначена для захисту від:
-несанкціонованого проникнення на об’єкт, що охороняється;
-розбійного нападу на жителів або персонал – тривожна кнопка;
-пожежі, витоку побутового газу, протікання води і т.д.

В КОМПЛЕКСІ ПРОПОНУЮТЬСЯ : 

— датчики відкриття і злому дверей, розбиття скла (спрацьовує, передає дані диспетчеру на пульт централізованого спостереження);
— датчики, що оповіщають про аварійні події — найкраща охорона житла від загорянь, витоків газу і затоплення;
— датчики руху, які реагують і відправляють фото-підтвердження нашим диспетчерам і Вам;
— мобільний додаток для відстеження стану датчиків і миттєвого оповіщення власника житла про злом або про аварійний випадок;
— відеоспостереження приватного будинку і квартири — така охорона житлових приміщень захищає не тільки від третіх осіб, а й від крадіжок серед персоналу (няні, клин-сервіс, водії та інші);
— тривожна кнопка, якщо в квартиру або в будинок проникли в Ваша присутність: всього одного натискання — і група швидкого реагування виїжджає на місце.

Експерти вважають, що одне тільки присутність відеокамер на території об’єкту здатне запобігти протиправним діям, тому що системи відеоспостереження мають широкий спектр можливостей: безперервне цілодобове спостереження, запис того, що відбувається на території, детекция руху, що дозволяє віддалено контролювати і аналізувати ситуацію на об’єкті.

Правильний підбір обладнання дозволить коректно вибудувати Вашу охоронну систему відеоспостереження і забезпечити найвищий рівень безпеки житла або офісу.

Наші висококласні співробітники зорієнтують Вас в розмаїтті технічних рішень і підберуть оптимальний комплект устаткування, виходячи з міркувань доцільності і з урахуванням Ваших фінансових можливостей.

В КОМПЛЕКСІ ПРОПОНУЮТЬСЯ :

-проектні роботи;
-монтаж і налагодження систем відеоспостереження;
-гарантійне обслуговування та подальша технічна підтримка систем відеоспостереження;
-поставка комплектуючих (камери, відеореєстратори, плати відеозахвату).
Крім того, встановивши обладнання, ми проводимо навчання роботі з системами відеоспостереження.

Основним завданням, яке вирішує група швидкого реагування (ГШР), є попередження незаконних дій, а також збереження майна і життя клієнтів і всіх членів сім’ї. Основним елементом, який відповідає за забезпечення комплексу заходів безпеки, є прибуття групи оперативників під час надходження тривожного сигналу.
При отриманні тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження, диспетчери оперативно відправляють інформацію оперативникам, які в лічені хвилини приїжджають на об’єкт. На місці виклику група швидко блокує виходи і оглядає периметр і сам об’єкт. При виявленні ознак злочинних дій співробітники  затримують зловмисників і передають їх в органи внутрішніх справ.
Екіпаж ГШР знаходиться в режимі цілодобового чергування. Співробітники мають табельну вогнепальну зброю, службовий автомобіль, спеціальні засоби захисту та двухканальную зв’язок з центром управління. Співробітники ГШР мають високий рівень фізичної підготовки і знають психологію людей, що дає їм можливість ефективно вирішувати проблеми при виникненні екстрених ситуацій.

В КОМПЛЕКСІ ПРОПОНУЮТЬСЯ :

— створення проекту, установка і техобслуговування пожежної сигналізації; 
— створення проекту, установка і техобслуговування автоматичного пожежогасіння за допомогою води, піни, газу, порошку, аерозолю;
— проектування і установка системи грозозахисту.
Майстри нашої компанії проведуть дослідження об’єкта, розроблять проект, узгодять усі деталі в пожежній інспекції, підберуть ідеальний варіант спецобладнання, майстерно проведуть монтаж пожежної сигналізації, відрегулюють систему, випробують її, запросять і здадуть об’єкт пожежному інспектору, навчать ваш персонал користуватися системою, а також будуть обслуговувати її в майбутньому.
Система пожежної сигналізації складається з наступних складових:
— пожежна охоронна сигналізація;
— автоматичне гасіння осередку;
— системи видалення диму;
— система сповіщення про пожежу;
— захист від удару блискавки.

Заявка на підключення

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right