Основним завданням, яке вирішує група швидкого реагування (ГШР), є попередження незаконних дій, а також збереження майна та життя клієнтів і всіх членів сім’ї. Основним елементом, що відповідає за забезпечення комплексу заходів безпеки, є прибуття екіпажу групи швидкого реагування після надходження тривожного сигналу.

При отриманні тривожного сигналу на пульт централізованого спостереження, диспетчери оперативно відправляють інформацію екіпажу групи швидкого реагування, який в лічені хвилини приїжджає на об’єкт. На місці виклику група швидко блокує виходи та оглядає периметр і сам об’єкт. В разі виявлення ознак протиправних (злочинних) дій, співробітники  затримують зловмисників і передають їх співробітникам органів націоналної поліції.

Екіпаж ГШР знаходиться в режимі цілодобового чергування. Охоронники мають службовий автомобіль, зброю, спеціальні засоби захисту та двоканальний зв’язок з центром управління. Охоронники ГШР мають високий рівень фізичної підготовки та знають психологію людей, що дає їм можливість ефективно вирішувати проблеми під час виникнення екстрених ситуацій.

Заявка на підключення

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right